Polityka prywatności

Korzystając ze strony www.iso-system.eu akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Ponieważ szanujemy Państwa prawo do prywatności, opracowaliśmy poniższy dokument prezentujący zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu.

  • Administrator serwisu www.iso-system.eu nie przetwarza, nie udostępnia, ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników strony www.iso-system.eu (zwanej dalej "stroną"). 
  • W czasie korzystania ze strony Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
  • W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularzy kontaktowych, dane te mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie do przesłania informacji na temat zapytania.
  • Zgromadzone przez nas dane nigdy i pod żadnym pozorem nie będą udostępniane jakimkolwiek firmie lub osobie z zewnątrz chyba, że obowiązek ujawnienia tych danych spoczywał będzie na nas z mocy obowiązującego prawa.
  • Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie - jest regulowana osobnymi postanowieniami.
  • Nasza strona korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych, w celu przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z portalu. Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) wykorzystywane są jedynie w celach  prowadzenia statystyk oglądalności strony oraz do administracji serwerem. Korzystając z niniejszej witryny internetowej użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób i w celach określonych powyżej. Google nie będzie łączyła adresu IP użytkownika z żadnymi innymi danymi będącymi w jej posiadaniu.
  • Właściciel strony zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na łamach strony.